MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy z tygodnia 14.04.2024. Co działo się w Końskich. Zobacz, jakie wydarzenia przeoczyłeś

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Końskich, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wyniki wyborów do rady powiatu koneckiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?”?

Przegląd tygodnia: Końskie, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wyniki wyborów do rady powiatu koneckiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Jak rozłożyły się głosy mieszkańców powiatu koneckiego? Jakie wyniki uzyskali poszczególni kandydaci? Zobacz, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Stąporków

Zakończyły się wybory samorządowe 2024, a wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte. Obecnie z poszczególnych okręgów spływają nieoficjalne wyniki. Gdy tylko PKW poda ostateczne dane dotyczące głosowania na burmistrza gm. Stąporków oraz do rady miasta zobaczysz je również w tym artykule.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Smyków w wyborach 2024

Zakończyły się wybory samorządowe 2024, a wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte. Obecnie z poszczególnych okręgów spływają nieoficjalne wyniki. Gdy tylko PKW poda ostateczne dane dotyczące głosowania na wójta gm. Smyków oraz do rady gminy zobaczysz je również w tym artykule.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Końskie: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Końskich. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Radoszyce w wyborach samorządowych 2024

Zakończyło się głosowanie w wyborach samorządowych 2024. Z niecierpliwością czekamy na wyniki głosowania na burmistrza gm. Radoszyce oraz do rady miasta. Na które osoby postawili mieszkańcy w obecnej kadencji i kto zdobył najwięcej głosów? Kiedy tylko PKW ogłosi oficjalne wyniki, zamieścimy je w tym artykule.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Słupia Konecka

Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, jak wygląda skład rady gminy oraz jak prezentują się wyniki głosowania na wójta gm. Słupia Konecka. Zobacz, na kogo postawili mieszkańcy i kto zdobył najwięcej głosów.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Ruda Maleniecka w wyborach samorządowych 2024

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Ruda Maleniecka oraz kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Końskie

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na burmistrza gm. Końskie oraz kto otrzymał mandat radnego miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Gowarczów

PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zdobyli największe poparcie i otrzymali mandat radnego miasta oraz jaki rezultat uzyskali kandydaci na burmistrza gm. Gowarczów. Poniżej przedstawiamy pełną listę. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Fałków

Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, jak wygląda skład rady gminy oraz jak prezentują się wyniki głosowania na wójta gm. Fałków. Zobacz, na kogo postawili mieszkańcy i kto zdobył najwięcej głosów.

📢 Imprezy Koneckiego Centrum Kultury na mobilnej scenie. Dzięki niej placówka zaoszczędzi sporo pieniędzy

Koniec problemów z plenerową sceną do organizacji imprez Koneckiego Centrum Kultury. Dzięki dotacji z Lokalnej Grupy Działania „U Źródeł” udało się zakupić scenę mobilną. Jej premiera podczas majowego święta.

📢 Utrudnienia dla kierowców w centrum Końskich w środę i czwartek. Konieczne będą objazdy

Ku końcowi zbliża się przebudowa ronda – skrzyżowania w ścisłym centrum Końskich. W środę, 10 kwietnia, a być może także w czwartek, 11 kwietnia ulice objęte budową będą zamknięte dla kierowców.

📢 Ile zarabia radny? Wysokość diet w gminach może zaskoczyć. Nieobecność na sesji wiąże się w potrąceniami

Radni nie są pracownikami gminy na etacie, jednak za swoją pracę dostają pieniądze - diety. Stawka może być zróżnicowana, przy czym maksymalna wysokość diety radnego w gminie jest regulowana przez prawo. Radny więcej dostanie na konto, jeśli będzie pełnić dodatkową funkcję, ale może też stracić część pieniędzy za nieobecność na sesji rady.

📢 Wybory samorządowe 2024. Koalicja Obywatelska z władzą w 10 sejmikach wojewódzkich

W wyborach samorządowych, według wyników exit poll, zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość. Największa partia opozycyjna zdobyła 33,7 proc. głosów. Niewiele mniej ma Koalicja Obywatelska. Partia premiera Donalda Tuska zdobyła 31,9 proc. Według wyników do sejmików, dwie największe partie podzieliły się władzą w sejmikach wojewódzkich?

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na konskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto