Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Końskie
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Końskie podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- OBRATAŃSKI Krzysztof Marek - KWW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI: 54,57% (7 945 głosów)
- OWCZAREK Wojciech Bartłomiej - KWW NOWY POWIAT NOWA GMINA: 33,58% (4 888 głosów)
- WERENS Jacek - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 11,85% (1 725 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WERENS Jacek: pozycja 1 : 3,3% (854 głosów)
- KUBKA Adam Stanisław: pozycja 2 : 3,3% (854 głosów)
- LESZCZYŃSKI Mirosław Bogdan: pozycja 3 : 3,3% (854 głosów)
- BOGUSZ Agnieszka Anna: pozycja 4 : 3,3% (854 głosów)
- PARTYKA Iwona Elżbieta: pozycja 5 : 3,3% (854 głosów)
- OPARA Ewa: pozycja 6 : 3,3% (854 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- DUDA Józef Krzysztof: pozycja 1 : 2,11% (545 głosów)
- ŁOPYTA Dorota Marzanna: pozycja 2 : 2,11% (545 głosów)
- MIJAS Paweł Andrzej: pozycja 3 : 2,11% (545 głosów)
- KIJEWSKI Bogdan Henryk: pozycja 4 : 2,11% (545 głosów)
- WODECKI Piotr Józef: pozycja 5 : 2,11% (545 głosów)
- GARBACZ-LIPOWSKA Sylwia Agnieszka: pozycja 6 : 2,11% (545 głosów)
- SZMELTER Martyna Katarzyna: pozycja 7 : 2,11% (545 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI:
- DAJER Artur Paweł: pozycja 1 : 4,93% (1 276 głosów)
- KOWALCZYK Sylwia: pozycja 2 : 4,93% (1 276 głosów)
- OWCZAREK Janusz: pozycja 3 : 4,93% (1 276 głosów)
- JEDYNAK Andrzej: pozycja 4 : 4,93% (1 276 głosów)
- KARLIKOWSKA Joanna Elżbieta: pozycja 5 : 4,93% (1 276 głosów)
- NOWAK Anna: pozycja 6 : 4,93% (1 276 głosów)
- DRZAZGA Jarosław Stanisław: pozycja 7 : 4,93% (1 276 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT NOWA GMINA:
- PISIAŁEK Paweł Robert: pozycja 1 : 4,41% (1 141 głosów)
- KOSIERKIEWICZ Andrzej Bronisław: pozycja 2 : 4,41% (1 141 głosów)
- PIEKARSKI Mariusz Bogdan: pozycja 3 : 4,41% (1 141 głosów)
- OPALA-CZERWONKA Katarzyna: pozycja 4 : 4,41% (1 141 głosów)
- KRUPA Katarzyna Izabela: pozycja 5 : 4,41% (1 141 głosów)
- SĘKOWSKA Barbara Maria: pozycja 6 : 4,41% (1 141 głosów)
- STANEK Leszek Zygmunt: pozycja 7 : 4,41% (1 141 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KUBKA Łukasz Adam: pozycja 1 : 3,91% (1 146 głosów)
- ŁYŻWA Dariusz Jacek: pozycja 2 : 3,91% (1 146 głosów)
- ROZMUS Helena: pozycja 3 : 3,91% (1 146 głosów)
- BŁASZCZYK Mirosław Lech: pozycja 4 : 3,91% (1 146 głosów)
- ZBROSZCZYK Zdzisława Maria: pozycja 5 : 3,91% (1 146 głosów)
- JEDYNAK Dorota: pozycja 6 : 3,91% (1 146 głosów)
- WIKIERA Marian Franciszek: pozycja 7 : 3,91% (1 146 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- PISKOREK Jarosław Bogusław: pozycja 1 : 1,54% (450 głosów)
- MIKULSKA Joanna: pozycja 2 : 1,54% (450 głosów)
- TURALSKI Robert Stanisław: pozycja 3 : 1,54% (450 głosów)
- CHABIERA Paulina Sylwia: pozycja 4 : 1,54% (450 głosów)
- JANUS Małgorzata Justyna: pozycja 5 : 1,54% (450 głosów)
- JAROSZ Krzysztof Jerzy: pozycja 6 : 1,54% (450 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI:
- KUCHARSKI Zbigniew Adam: pozycja 1 : 4,33% (1 268 głosów)
- HYBIK Zbigniew: pozycja 2 : 4,33% (1 268 głosów)
- CYGANKIEWICZ Karol Ryszard: pozycja 3 : 4,33% (1 268 głosów)
- KIEŁBOWSKI Maciej: pozycja 4 : 4,33% (1 268 głosów)
- GRABOWSKA Małgorzata Urszula: pozycja 5 : 4,33% (1 268 głosów)
- ŁUSZCZYŃSKA Dorota: pozycja 6 : 4,33% (1 268 głosów)
- SROKA Jan Krzysztof: pozycja 7 : 4,33% (1 268 głosów)
- STĘPIEŃ Joanna Marianna: pozycja 8 : 4,33% (1 268 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT NOWA GMINA:
- MACIEJCZYK Regina Michalina: pozycja 1 : 3,59% (1 052 głosów)
- KRUK Ernest Artur: pozycja 2 : 3,59% (1 052 głosów)
- CHOIŃSKA Danuta Magdalena: pozycja 3 : 3,59% (1 052 głosów)
- MIKAS Sławomir Maciej: pozycja 4 : 3,59% (1 052 głosów)
- ZIÓŁKOWSKI Artur Marek: pozycja 5 : 3,59% (1 052 głosów)
- SZTOLCMAN Maciej Ryszard: pozycja 6 : 3,59% (1 052 głosów)
- SALATA Tomasz Mirosław: pozycja 7 : 3,59% (1 052 głosów)
- WALIGÓRSKA Dorota Anna: pozycja 8 : 3,59% (1 052 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SŁUSZNIAK Jan: pozycja 1 : 3,57% (775 głosów)
- SOBCZYŃSKA Leonida Zuzanna: pozycja 2 : 3,57% (775 głosów)
- KARBOWNIK Adrian: pozycja 3 : 3,57% (775 głosów)
- KOCZAJ Michał Jan: pozycja 4 : 3,57% (775 głosów)
- CZYŻEWSKA Małgorzata Marta: pozycja 5 : 3,57% (775 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KANIA Artur Krzysztof: pozycja 1 : 1,29% (279 głosów)
- KIJEWSKI Jarosław Marcin: pozycja 2 : 1,29% (279 głosów)
- ŚLIWIŃSKI Sławomir: pozycja 3 : 1,29% (279 głosów)
- SIATKOWSKA Klaudia: pozycja 4 : 1,29% (279 głosów)
- CŁAPAK Wiesław: pozycja 5 : 1,29% (279 głosów)
- SZCZYGIELSKA Oliwia Maria: pozycja 6 : 1,29% (279 głosów)
- PACHOCKA Sylwia: pozycja 7 : 1,29% (279 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI:
- GÓRECKI Lucjan Jerzy: pozycja 1 : 5,59% (1 211 głosów)
- SŁOKA Piotr Grzegorz: pozycja 2 : 5,59% (1 211 głosów)
- GROT Jan Władysław: pozycja 3 : 5,59% (1 211 głosów)
- WIETRZYKOWSKA Sylwia: pozycja 4 : 5,59% (1 211 głosów)
- FIRKOWSKA Janina Roberta: pozycja 5 : 5,59% (1 211 głosów)
- KAMODA Agnieszka: pozycja 6 : 5,59% (1 211 głosów)
- PIOTROWSKA Elżbieta Ewa: pozycja 7 : 5,59% (1 211 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT NOWA GMINA:
- GALANT Barbara Stanisława: pozycja 1 : 4,86% (1 054 głosów)
- SZCZEPANIK Andrzej Zbigniew: pozycja 2 : 4,86% (1 054 głosów)
- WOŹNIAKOWSKA Anna Lidia: pozycja 3 : 4,86% (1 054 głosów)
- SIKORA Wioleta Agnieszka: pozycja 4 : 4,86% (1 054 głosów)
- SOBIERAJSKI Kamil: pozycja 5 : 4,86% (1 054 głosów)
- PIECZYK Urszula Leontyna: pozycja 6 : 4,86% (1 054 głosów)
- GRZEGORCZYK Krzysztof Zbigniew: pozycja 7 : 4,86% (1 054 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SEREK Katarzyna Jolanta: pozycja 1 : 4,77% (998 głosów)
- SAMSON Ewa: pozycja 2 : 4,77% (998 głosów)
- DŁUGOSZ Agnieszka Ewa: pozycja 3 : 4,77% (998 głosów)
- ŁOSIAK Ireneusz Jarosław: pozycja 4 : 4,77% (998 głosów)
- BARAŃSKI Łukasz Tomasz: pozycja 5 : 4,77% (998 głosów)
- WAWRZYNIAK Andrzej Stanisław: pozycja 6 : 4,77% (998 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SOBOŃ Joanna Agnieszka: pozycja 1 : 1,12% (234 głosów)
- MAJEWSKI Szymon Wojciech: pozycja 2 : 1,12% (234 głosów)
- WILK Małgorzata Iwona: pozycja 3 : 1,12% (234 głosów)
- WOLSKI Piotr: pozycja 4 : 1,12% (234 głosów)
- LESIAK Paweł Jacek: pozycja 5 : 1,12% (234 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI:
- OBRATAŃSKI Krzysztof Marek: pozycja 1 : 5,04% (1 054 głosów)
- NOWAK Andrzej: pozycja 2 : 5,04% (1 054 głosów)
- SOTA Krzysztof: pozycja 3 : 5,04% (1 054 głosów)
- ŁEBEK Mariusz Jan: pozycja 4 : 5,04% (1 054 głosów)
- MARKIEWICZ Anna Teresa: pozycja 5 : 5,04% (1 054 głosów)
- PATYNOWSKA Ewa Zofia: pozycja 6 : 5,04% (1 054 głosów)
- WYCHOWANIEC Marzena Lidia: pozycja 7 : 5,04% (1 054 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT NOWA GMINA:
- WIŚNIEWSKA Lidia Renata: pozycja 1 : 4,36% (911 głosów)
- OWCZAREK Wojciech Bartłomiej: pozycja 2 : 4,36% (911 głosów)
- KOWALSKI Łukasz Jan: pozycja 3 : 4,36% (911 głosów)
- KUCHARSKA Anna Maria: pozycja 4 : 4,36% (911 głosów)
- SŁOWIK Gustaw Edmund: pozycja 5 : 4,36% (911 głosów)
- BŁASZCZYK Sabina Weronika: pozycja 6 : 4,36% (911 głosów)
- GĄSZCZ Michał: pozycja 7 : 4,36% (911 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?