MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wyniki wyborów 2024 - rada powiatu koneckiego. Kto wygrał w Twoim powiecie?

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wyniki wyborów 2024 - rada powiatu koneckiego
Wyniki wyborów 2024 - rada powiatu koneckiego Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Państwowa Komisja Wyborcza podała już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Jak zagłosowali mieszkańcy powiatu koneckiego? Sprawdź, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4. Jakie wyniki uzyskali poszczególni kandydaci?

Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu koneckiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4

Oficjalne wyniki wyborów 2024 do rady powiatu koneckiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4 zostały opublikowane przez PKW. Tak głosowali mieszkańcy Twojego regionu. Poniżej publikujemy szczegółowe dane.

Wyniki wyborów do rady powiatu koneckiego z okręgu nr 1

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KUBICKI Kamil: pozycja 1 : 2,95% (4 074 głosów)
    • BANASIK Dariusz Andrzej: pozycja 2 : 2,95% (4 074 głosów)
    • GĄSZCZ Alina Agata: pozycja 3 : 2,95% (4 074 głosów)
    • PŁYTA Kazimierz Antoni: pozycja 4 : 2,95% (4 074 głosów)
    • WIĘCŁAW Barbara Katarzyna: pozycja 5 : 2,95% (4 074 głosów)
    • PYTLOS Marcin Piotr: pozycja 6 : 2,95% (4 074 głosów)
    • SOLARZ Katarzyna: pozycja 7 : 2,95% (4 074 głosów)
    • ROGALSKA Karolina Anna: pozycja 8 : 2,95% (4 074 głosów)
    • MŁYNARCZYK Marcin: pozycja 9 : 2,95% (4 074 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • DUDA Dorota Małgorzata: pozycja 1 : 1,42% (1 964 głosów)
    • DUDKA Mirosław Sylwester: pozycja 2 : 1,42% (1 964 głosów)
    • MOSTOWSKI Jarosław Jacek: pozycja 3 : 1,42% (1 964 głosów)
    • ARMADA Sylwia: pozycja 4 : 1,42% (1 964 głosów)
    • BATOROWSKA Anna: pozycja 5 : 1,42% (1 964 głosów)
    • BODASIŃSKA Katarzyna Edyta: pozycja 6 : 1,42% (1 964 głosów)
    • KUCHARSKA Izabela: pozycja 7 : 1,42% (1 964 głosów)
    • JAKÓBCZYK Bogusław Sebastian: pozycja 8 : 1,42% (1 964 głosów)
    • ŚRODA Ewa Maria: pozycja 9 : 1,42% (1 964 głosów)
    • SAPIEJA Dariusz: pozycja 10 : 1,42% (1 964 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • CICHOCKI Michał Ryszard: pozycja 1 : 1,85% (2 558 głosów)
    • LASOTA Ewa: pozycja 2 : 1,85% (2 558 głosów)
    • MATERA Jacek Stanisław: pozycja 3 : 1,85% (2 558 głosów)
    • SORN Katarzyna: pozycja 4 : 1,85% (2 558 głosów)
    • ADAMUS Beata: pozycja 5 : 1,85% (2 558 głosów)
    • GARŁOWSKA Dorota Agnieszka: pozycja 6 : 1,85% (2 558 głosów)
    • SZMIT Aleksandra Łucja: pozycja 7 : 1,85% (2 558 głosów)
    • WIKLAK-ZIELIŃSKA Edyta Anna: pozycja 8 : 1,85% (2 558 głosów)
    • TURALSKI Bartosz: pozycja 9 : 1,85% (2 558 głosów)
    • WIADERNY Sebastian Krystian: pozycja 10 : 1,85% (2 558 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONECKA:

    • JASIŃSKI Krzysztof Tomasz: pozycja 1 : 2,25% (3 109 głosów)
    • ZIELIŃSKI Marcin Rafał: pozycja 2 : 2,25% (3 109 głosów)
    • ZBRÓG Beata Halina: pozycja 3 : 2,25% (3 109 głosów)
    • KACPERSKA Małgorzata Agnieszka: pozycja 4 : 2,25% (3 109 głosów)
    • PĘKACZ Adrian: pozycja 5 : 2,25% (3 109 głosów)
    • DWORAK Anna Magdalena: pozycja 6 : 2,25% (3 109 głosów)
    • ŁYCZEK Marcin Rafał: pozycja 7 : 2,25% (3 109 głosów)
    • NOWAK Ewa Danuta: pozycja 8 : 2,25% (3 109 głosów)
    • KOZERAWSKI Marek: pozycja 9 : 2,25% (3 109 głosów)
    • LENART Andrzej Marek: pozycja 10 : 2,25% (3 109 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT NOWA GMINA:

    • PLECH Robert Piotr: pozycja 1 : 1,83% (2 531 głosów)
    • KOWALCZYK Zbigniew Marek: pozycja 2 : 1,83% (2 531 głosów)
    • KIJ Beata Elżbieta: pozycja 3 : 1,83% (2 531 głosów)
    • SZEJNA Jarosław Maciej: pozycja 4 : 1,83% (2 531 głosów)
    • RUPNIEWSKA Justyna Elżbieta: pozycja 5 : 1,83% (2 531 głosów)
    • POGODA Weronika: pozycja 6 : 1,83% (2 531 głosów)
    • ŁAPOT Aleksandra Magdalena: pozycja 7 : 1,83% (2 531 głosów)
    • CISZEK Mariusz Sławomir: pozycja 8 : 1,83% (2 531 głosów)
    • KACPERSKI Zbigniew Krzysztof: pozycja 9 : 1,83% (2 531 głosów)
    • MASŁOWSKI Jarosław Daniel: pozycja 10 : 1,83% (2 531 głosów)

Wyniki wyborów do rady powiatu koneckiego z okręgu nr 2

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • BROŻYNA Lilla: pozycja 1 : 7,09% (2 539 głosów)
    • DOMAGAŁA Marian Krzysztof: pozycja 2 : 7,09% (2 539 głosów)
    • JÓŹWIK Grzegorz: pozycja 3 : 7,09% (2 539 głosów)
    • POLEWANA Justyna: pozycja 4 : 7,09% (2 539 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • ŚWIERCZYŃSKI Łukasz: pozycja 1 : 3,56% (1 274 głosów)
    • OKŁA Dariusz: pozycja 2 : 3,56% (1 274 głosów)
    • DĄBROWSKA Anita Magdalena: pozycja 3 : 3,56% (1 274 głosów)
    • MAŚLANKA Katarzyna Beata: pozycja 4 : 3,56% (1 274 głosów)
    • GAJDA Brygida: pozycja 5 : 3,56% (1 274 głosów)
    • TELECKI Piotr Henryk: pozycja 6 : 3,56% (1 274 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • JEDYNAK Marek Józef: pozycja 1 : 1,91% (685 głosów)
    • WERENS Marek: pozycja 2 : 1,91% (685 głosów)
    • LIPOWSKA Ewelina Aneta: pozycja 3 : 1,91% (685 głosów)
    • BAŃBURA Tomasz Przemysław: pozycja 4 : 1,91% (685 głosów)
    • KURP Magdalena: pozycja 5 : 1,91% (685 głosów)
    • ARMATA Iwona: pozycja 6 : 1,91% (685 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONECKA:

    • WIŚNIEWSKI Zbigniew: pozycja 1 : 3,16% (1 132 głosów)
    • NIZIOŁEK Edyta: pozycja 2 : 3,16% (1 132 głosów)
    • KURP Agnieszka: pozycja 3 : 3,16% (1 132 głosów)
    • GĘBSKA Krystyna: pozycja 4 : 3,16% (1 132 głosów)
    • CHAMCZYK Krzysztof: pozycja 5 : 3,16% (1 132 głosów)
    • KUJAWSKI Tomasz Piotr: pozycja 6 : 3,16% (1 132 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT NOWA GMINA:

    • SKOWRON Wiesław Józef: pozycja 1 : 3,31% (1 184 głosów)
    • TRUDNOS Marta Łucja: pozycja 2 : 3,31% (1 184 głosów)
    • WOJCIEROWSKI Krzysztof: pozycja 3 : 3,31% (1 184 głosów)
    • HOZER Bożena: pozycja 4 : 3,31% (1 184 głosów)
    • BOGACKI Daniel: pozycja 5 : 3,31% (1 184 głosów)
    • SĘKOWSKA-PLECH Monika Urszula: pozycja 6 : 3,31% (1 184 głosów)

Wyniki wyborów do rady powiatu koneckiego z okręgu nr 3

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • STACIWA Jarosław: pozycja 1 : 6,31% (2 977 głosów)
    • LEŚNIEWICZ Danuta: pozycja 2 : 6,31% (2 977 głosów)
    • ŻABIŃSKI Mariusz: pozycja 3 : 6,31% (2 977 głosów)
    • MIŚTAL Agnieszka: pozycja 4 : 6,31% (2 977 głosów)
    • MAJEWSKA Marzena: pozycja 5 : 6,31% (2 977 głosów)
    • NOWAK Tadeusz Andrzej: pozycja 6 : 6,31% (2 977 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • BIAŁY Szymon Albin: pozycja 1 : 2,51% (1 184 głosów)
    • SADOWSKA Alina Maria: pozycja 2 : 2,51% (1 184 głosów)
    • HARBAT Renata: pozycja 3 : 2,51% (1 184 głosów)
    • STANIK Stanisław: pozycja 4 : 2,51% (1 184 głosów)
    • PIETRASIK Karol: pozycja 5 : 2,51% (1 184 głosów)
    • WAJNBERGER Anna Anastazja: pozycja 6 : 2,51% (1 184 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • NALEWCZYŃSKI Tomasz Jerzy: pozycja 1 : 1,2% (567 głosów)
    • KAMIŃSKA Emilia Zofia: pozycja 2 : 1,2% (567 głosów)
    • BARAN Robert: pozycja 3 : 1,2% (567 głosów)
    • MAJCHRZAK Małgorzata: pozycja 4 : 1,2% (567 głosów)
    • STOLARSKA Kaja: pozycja 5 : 1,2% (567 głosów)
    • SMOŁUCH Albert Zdzisław: pozycja 6 : 1,2% (567 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONECKA:

    • PĘKALA Paweł: pozycja 1 : 4,34% (2 048 głosów)
    • KRÓL Wiesława: pozycja 2 : 4,34% (2 048 głosów)
    • TKACZYK Michał Mikołaj: pozycja 3 : 4,34% (2 048 głosów)
    • WÓJTOWICZ-GÓŹDŹ Justyna: pozycja 4 : 4,34% (2 048 głosów)
    • KOŁODZIEJ Marcin Krzysztof: pozycja 5 : 4,34% (2 048 głosów)
    • TROJANOWSKA Sandra Magdalena: pozycja 6 : 4,34% (2 048 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT NOWA GMINA:

    • KUCA Leszek Zenon: pozycja 1 : 2,31% (1 091 głosów)
    • WÓJCIK Jacek Wojciech: pozycja 2 : 2,31% (1 091 głosów)
    • WIELGOPOLAN Iwona: pozycja 3 : 2,31% (1 091 głosów)
    • SZUSTAK Agnieszka Małgorzata: pozycja 4 : 2,31% (1 091 głosów)
    • PATYNOWSKA Małgorzata: pozycja 5 : 2,31% (1 091 głosów)
    • SĘKOWSKI Paweł Daniel: pozycja 6 : 2,31% (1 091 głosów)

Wyniki wyborów do rady powiatu koneckiego z okręgu nr 4

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • PIEC Grzegorz: pozycja 1 : 7,49% (2 295 głosów)
    • WILK Andrzej: pozycja 2 : 7,49% (2 295 głosów)
    • MŁYNARSKA Zofia Lucyna: pozycja 3 : 7,49% (2 295 głosów)
    • ŚMIETANA Aleksandra: pozycja 4 : 7,49% (2 295 głosów)
    • PLUTA Marcin: pozycja 5 : 7,49% (2 295 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

    • FABISZEWSKI Mariusz: pozycja 1 : 3,41% (1 044 głosów)
    • WÓJCIK Witold: pozycja 2 : 3,41% (1 044 głosów)
    • LACHOWSKI Mirosław: pozycja 3 : 3,41% (1 044 głosów)
    • ODZIEMEK Joanna: pozycja 4 : 3,41% (1 044 głosów)
    • KĄDZIELA Renata: pozycja 5 : 3,41% (1 044 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KUBAŁA Jarosław: pozycja 1 : 1,33% (408 głosów)
    • ZROŚLAK Iwona: pozycja 2 : 1,33% (408 głosów)
    • JAREK Damian Mateusz: pozycja 3 : 1,33% (408 głosów)
    • TKACZ Maria: pozycja 4 : 1,33% (408 głosów)
    • BORKOWSKI Piotr Wojciech: pozycja 5 : 1,33% (408 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONECKA:

    • PIEC Piotr Tomasz: pozycja 1 : 2,35% (719 głosów)
    • ŚLUFARSKA Anna Krystyna: pozycja 2 : 2,35% (719 głosów)
    • WYCHOWANIEC Waldemar: pozycja 3 : 2,35% (719 głosów)
    • MADEJ Krzysztof Paweł: pozycja 4 : 2,35% (719 głosów)
    • GWIAZDA-HAMERA Wioletta Magdalena: pozycja 5 : 2,35% (719 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT NOWA GMINA:

    • PACOCHA Jolanta: pozycja 1 : 5,43% (1 663 głosów)
    • BIEGAJ Renata: pozycja 2 : 5,43% (1 663 głosów)
    • ZAJĄC Mateusz Bartłomiej: pozycja 3 : 5,43% (1 663 głosów)
    • SOBCZYK Tomasz Andrzej: pozycja 4 : 5,43% (1 663 głosów)
    • PRASAŁ Jan Marcin: pozycja 5 : 5,43% (1 663 głosów)

Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.

Może Cię zainteresować

Zadania rady powiatu

Rada powiatu jest organem stanowiącym i kontrolnym samorządu terytorialnego. Radni są wybierani w wyborach samorządowych. Organem nadzorującym jest wojewoda. Rozpatruje on skargi na działania i kontroluje działalność rady powiatu.
Rada powiatu posiada swoje określone zadania. Są to m.in:

  • uchwalanie budżetu powiatu,
  • stanowienie aktów prawa miejscowego,
  • wybór i odwołanie zarządu powiatu,
  • ustalenie wynagrodzenia przewodniczącego zarządu powiatu,
  • ustalanie kierunków działania zarządu powiatu,
  • rozpatrywanie sprawozdań z działalności zarządu,
  • rozpatrywanie raportu o stanie powiatu.

Może Cię zainteresować

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zamieszki przez pokaz Louis Vuitton

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na konskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto