Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Finały turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w województwie świętokrzyskim odbędą się 8 i 9 maja w Nowinach. Znamy uczestników

Bartosz Wartałowicz
Bartosz Wartałowicz
Zobaczcie jak przebiegały fazy eliminacyjne między innymi w Kielcach, powiecie kieleckim, skarżyskim, koneckim, jędrzejowskim.
Zobaczcie jak przebiegały fazy eliminacyjne między innymi w Kielcach, powiecie kieleckim, skarżyskim, koneckim, jędrzejowskim. ŚZPN Kielce
Turniej finałowy "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" odbędzie się w dniach 8.05-9.05, na stadionie w Nowinach. Zobaczcie wszystkich finalistów w województwie świętokrzyskim.

Finały turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w województwie świętokrzyskim odbędą się 8 i 9 maja w Nowinach. Znamy całą listę finalistów

W poniedziałek 8 maja zagrają zespoły U-10 chłopców i dziewcząt oraz chłopcy z kategorii U-8. Początek zawodów o godzinie 12:00. We wtorek 9 maja zagrają chłopcy i dziewczęta U-12 i dziewczynki U-8. Zawody tego dnia rozpoczną się o 9:00.

W finałach turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w województwie świętokrzyskim wystąpi łącznie 65 drużyn z 13 powiatów. Najwięcej drużyn jest w kategorii U-10 i U-12 chłopców - po 14 zespołów, a najmniej w kategorii U-8 dziewczynek - 6. Poniżej lista wszystkich zespołów, które wezmą udział w rozgrywkach finałowych.

U-8 Chłopcy:
PSP 2 Busko-Zdrój, SP4 Jędrzejów, SP 33 Kielce, SP Ćmińsk (powiat kielecki), Stadnicka Wola (konecki), SP Ożarów (opatowski), KZE Ostrowiec Świętokrzyski Future, Duchy Futbolu (pińczowski), Sportowa 1 (sandomierski), Orlik Ostojów (skarżyski), SP Tychów Nowy (starachowicki).

U-10 Chłopcy:
PSP 2 Busko-Zdrój, SP4 Jędrzejów, SSP 3 Kazimierza Wielka, Wojownicy z piętnastki (Kielce), Asy 2 (kielecki), Stadnicka Wola (konecki), SP Ożarów (opatowski), PSP 5 (ostrowiecki), SP 2 Pińczów Młodzik, SANDO4 (sandomierski), SP 13 (skarżyski), SP Tychów Nowy (starachowicki), PSP Smerdyna (staszowski), Dwójka (włoszczowski).

U-12 Chłopcy:
PSP 2 Busko-Zdrój, SP4 Jędrzejów, SSP 3 Kazimierza Wielka, SP 34 Kielce, SP Bilcza I (kielecki), Stadnicka Wola (konecki), SP 1 Opatów, Siódemka (ostrowiecki), Duchy Futbolu (pińczowski), SANDO4 (sandomierski), SP Skarżysko Kościelne, Dwunastka (starachowicki), Jedynka Staszów, SP Krasocin (włoszczowski.

U-8 Dziewczynki:
SP 4 Jędrzejów, Gwiazdeczki Bodzentyn (kielecki), KZE Ostrowiec Świętokrzyski, Przedszkole Samorządowe Klimontów (sandomierski), Smerfetki SP5 (skarżyski), SP Tychów Nowy (starachowicki).

U-10 Dziewczynki:
SP Pacanów (buski), SSP 3 Kazimierza Wielka, SP Bieliny (kielecki), SKS Olimpijczyk Fałków (konecki), Gmina Brody Girls (starachowicki), Wola (staszowski), SP "Gacuś" Konieczno (włoszczowski)

U-12 Dziewczynki:
-Diament (buski), SP Nagłowice (jędrzejowski), SSP 3 Kazimierza Wielka, Wojownicy z piętnastki (Kielce), Gwiazdeczki Bodzentyn (kielecki), SKS Olimpijczyk Fałków (konecki), Kunów (ostrowiecki), AP PSP Klimontów (sandomierski),
Siódemeczka Skarżysko-Kamienna, SP Tychów Nowy (starachowicki), Trójka Staszów, Jedynka Włoszczowa.

Finały turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w województwie świętokrzyskim odbędą się 8 i 9 maja w Nowinach. Znamy uczestników
od 7 lat
Wideo

Marcin Nowak żużlowiec Texom Stali Rzeszów - 10. Sportowiec 2023 Roku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na konskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto