Resovia - Błękitni na ZDJĘCIACH. Pierwszy mecz po długiej przerwie

Grzegorz Drążek
Krzysztof Kapica K_kapica_afk
3 czerwca wznowione zostały rozgrywki II ligi piłkarskiej. Błękitni Stargard zremisowali na wyjeździe z Resovią Rzeszów 1:1. Obejrzyjcie galerię zdjęć tego spotkania.

W II lidze rozegrana została pierwsza seria spotkań po długiej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. Poprzedni mecz Błękitni Stargard rozegrali 7 marca. Przerwa trwała więc niemal trzy miesiące.

Błękitni Stargard zremisowali na wyjeździe z Resovią Rzeszów 1:1. W pierwszej połowie, w 18 minucie bramkę w ekipie gospodarzy strzelił Serhij Krykun. Po przerwie, w 50 minucie wyrównał Krystian Sanocki. Spotkanie rozegrane zostało bez udziału publiczności.

W niedzielę, 7 czerwca o godzinie 16 Błękitni Stargard zagrają u siebie ze Zniczem Pruszków, który dzisiaj uległ Bytovii Bytów 0:2. To spotkanie też odbędzie się bez udziału publiczności. Ale nasz fotoreporter będzie na meczu i też na naszym portalu będzie można obejrzeć galerię zdjęć.

Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard 1:1 (1:0)
Bramki: Krykun 18 - Sanocki 50

Resovia: Zapytowski, Adamski, Kubowicz, Domoń, Geniec, Przybecki (57 Płatek), Dziubiński (63 Hebel), Kaliniec, Krykun, Radulj, Świderski (64 Antkowiak)

Błękitni: Sasiak, Sitkowski, Ostrowski, Sadowski, Szrek, Sanocki (84 Bochnak), Gawron (71 Polkowski), Krawczun, Fadecki, Łysiak, Paczuk (78 Kompanicki)