Polecamy

Poszukiwani za zabójstwa przez policję w całym krajuPublikujemy listę osób poszukiwanych przez Polską Policję w związku z podejrzeniem dokonania zabójstwa
[1/41]

Poszukiwani za zabójstwo. Kobiety i mężczyźni są na policyjnej liście podejrzanych o zabójstwo

Poszukiwani za zabójstwa przez policję w całym kraju

Publikujemy listę osób poszukiwanych przez Polską Policję w związku z podejrzeniem dokonania zabójstwa. Znajdują się na niej głównie mężczyźni, ale również kobiety. Poszukiwani to nie tylko Polacy. Na liście są także obcokrajowcy. Wszystkie osoby, których wizerunki znalazły się w galerii zdjęć, są poszukiwane za dokonanie czynu z art. 148 Kodeksu Karnego.

Poszukiwani za zabójstwa pozostają nieuchwytni.

W materiale podajemy wizerunki, imiona, nazwiska oraz nazwę komendy policji, która szuka tych osób.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Kobiety i mężczyźni znajdują się na policyjnej liście podejrzanych o zabójstwo. Policja poszukuje podejrzanych o zabójstwo, którzy się ukrywają. Publikujemy wizerunki osób podejrzanych o dokonanie zabójstwa. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony poszukiwani.policja.pl. Są to osoby, których Polska Policja poszukuje z powodu możliwości popełnienia przestępstwa a art. 148 Kodeksu Karnego. - Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności - czytamy w Kodeksie Karnym.

Najnowsze wiadomości

reklama