Piłkarze ręczni z Końskich wygrali z ASPR Zawadzkie

PK
Drużyna piłkarzy ręcznych KSSPR Końskie zwyciężyła z ASPR Zawadzkie w meczu pierwszej ligi.

KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 31:21 (15:9)
KSSPR:
Wnuk, Szot, Stępień - Jakubowski 1, Sękowski, Maleszak 5, Pilarski 3, Jamioł 4, Kupis 2, Matyjasik 3, Mastalerz 2, Gasin 2, Rutkowski 6, Smołuch 1.

Dość łatwe zwycięstwo piątej drużyny pierwszej ligi z ósmą. Konecczanie dyktowali warunki gry od pierwszej do ostatniej minuty. Goście, mający w składzie kilku bardzo doświadczonych graczy, jak Sławomir Donosewicz, Marceli Migała, Lesław Kąpa czy wychowanek KSSPR, Paweł Swat mieli spore problemy z pokonaniem dobrze zorganizowanej defensywy gospodarzy. W 12 minucie drużyna trenera Michała Przybylskiego wygrywała 6:2 i już do końca spotkania prowadzenie nie było zagrożone.