Neptun zwyciężył z Bielinami. Partyzant przegrał w Połańcu

Kamil Markiewicz
W tym tygodniu koneckie czwartoligowe zespoły rozegrały po dwa spotkania ligowe. W weekend Neptun Końskie pokonał u siebie Nidziankę Bieliny, Partyzant Radoszyce przegrał z Czarnymi Połaniec.

Bliski zdobycia punktu w Połańcu w konfrontacji z Czarnymi był Partyzant Radoszyce. Do 85 minuty radoszycka ekipa remisowała z gospodarzami 2:2. Ostatecznie przegrała 2:3. Gole dla Partyzanta strzelili Karol Pańczyk i Piotr Markowicz.

W środę, Neptun zremisował w wyjazdowym meczu z Olimpią-Pogoń Staszów 1:1. Konecka ekipa prowadziła od 75 minuty po trafieniu Ernesta Supierza. Gospodarze do wyrównania doprowadzili w 4 minucie doliczonego czasu gry. Partyzant przegrał w Łagowie z ŁKS Georyt 1:3. Bramkę dla zespołu z Radoszyc zdobył Karol Pańczyk.

Przed naszymi zespołami mecze 28. kolejki. W niedzielę, o godzinie 17, Partyzant zagra u siebie z TS 1946 Nida Pińczów, natomiast o tej samej porze Neptun podejmował będzie Naprzód Jędrzejów.

Ciekawie zapowiada się spotkanie w Końskich, gdzie podopieczni trenera Waldemara Szpiegi zmierzą się z Naprzodem, którego prawdopodobnie w niedzielnej konfrontacji poprowadzi nowy szkoleniowiec z województwa małopolskiego, którego nazwisko przed zamknięciem tego wydania „Echa Koneckiego” było trzymane w tajemnicy.