Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2023 w Zespole Szkół nr 4 im. K.K Baczyńskiego odbyła się uroczystość wręczenia nauczycielom włocławskich szkół i placówek Nagród Prezydenta Miasta Włocławek, a pracownikom administracyjno–obsługowym wyróżnień.
Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno–wychowawczej Prezydent Miasta Włocławek uhonorował 93 nauczycieli. Za wyróżniającą i długoletnią pracę na rzecz szkół i placówek wyróżnienia otrzymało 49 pracowników niepedagogicznych.
Nauczyciele nagrodzeni przez prezydenta miasta Włocławek:
- Renata Wojciechowska Przedszkole Publiczne nr 4
- Urszula Rybacka PP 8
- Agnieszka Kucińska PP 9
- Ewa Stawisińska PP 12
- Anna Gorzycka PP 13
- Marzena Brudkowska PP 14
- Marta Głodkowska-Chojnacka PP 16
- Jadwiga Klejbach PP 17
- Iwona Patroniak PP 17
- Aneta Licznerska PP 19
- Beata Langa-Niewiadomska PP 25
- Elżbieta Kornatka PP 26
- Małgorzata Stolarska PP 30
- Agnieszka Makowska PP 32
- Beata Szczerkowska PP 35
- Natalia Waszewska PP 35
- Małgorzata Gabryjelska Szkoła Podstawowa nr 2
- Małgorzata Nowacka SP 2
- Monika Piernikowska SP 2
- Lidia Demich SP 3
- Anna Kamińska SP 3
- Łucja Kaniewska SP 3
- Maja Bugdał SP 5
- Aneta Łyszkiewicz SP 5
- Anna Drzewiecka-Olszewska SP 5
- Irmina Sidor SP 7
- Krystyna Sobczak SP 7
- Dorota Janina Budnik SP 10
- Bożena Seliger SP 10
- Jolanta Sikorska SP 12
- Dorota Ogrodzińska SP 12
- Danuta Rybka SP 14
- Beata Szczerbiak SP 14
- Renata Przybysz SP 18
- Anna Adamczyk SP 22
- Monika Napiórkowska SP 22
- Edyta Połujańska SP 22
- Małgorzata Prątnicka SP 23
- Donat Renda SP 23
- Marzena Górzyńska Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
- Agnieszka Kamińska ZSz-P nr 1
- Anna Trawińska ZSz-P nr 1
- Aneta Garlińska ZSz-P nr 2
- Zdzisława Moraczewska ZSz-P nr 2
- Ewa Fol Zespół Szkół 3
- Małgorzata Łukomska-Piwońska ZSz 3
- Marta Pałucka-Lewandowska ZSz 3
- Bartłomiej Rojewski ZSz 3
- Wioletta Zajączkowska ZSz 3
- Aneta Caban ZSz 11
- Elżbieta Sroka ZSz 11
- Monika Stanowska ZS Muzycznych
- Janina Teresa Bryłka ZSB
- Dorota Danielewska ZSB
- Joanna Wiewiórska ZSB
- Anna Antoszewska ZSCh
- Robert Górski ZSCh
- Maciej Kowalczyk ZSCh
- Elżbieta Makowska ZSCh
- Urszula Mętlewicz ZSCh
- Anita Osiecka-Młynarczyk ZSCh
- Sylwia Wojtczak ZSCh
- Krzysztof Buszka ZSEk
- Magdalena Harmacińska ZSEk
- Joanna Kinasiewicz ZSEk
- Joanna Żuchowicz-Kwiatkowska ZSEk
- Marcin Kotkiewicz ZSEl
- Arkadiusz Piotr Pazderski ZSEl
- Magdalena Katarzyna Roszak ZSEl
- Mariusz Afeltowicz ZSS
- Katarzyna Bawolska ZSS
- Dariusz Andrzej Borowski ZSS
- Katarzyna Dąbrowska ZSS
- Janusz Karczmarczyk ZSS
- Grzegorz Kluczewski ZSS
- Piotr Mirecki ZST
- Beata Syska ZST
- Joanna Drzewiecka I LO
- Marlena Krajewska I LO
- Henryk Wasilewski II LO
- Agnieszka Wojciechowska II LO
- Radosław Lewiński III LO
- Monika Mróz III LO
- Anna Katarzyna Hazy IV LO
- Rafał Pasek IV LO
- Marlena Masłowska CKZiU
- Władysław Młynarkiewicz CKZiU
- Maciej Jezierski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
- Anna Omielańczuk Zespół Placówek nr 1
- Wioletta Babińska Poradnia Psychologczno-Pedagogiczna
- Dorota Korczak PPP
- Joanna Kwiecińska PPP
- Alicja Ziółkowska PPP
Wyróżnienia prezydenta miasta Włocławek dla pracowników administracji i obsługi:
- Magdalena Łodygowska Przedszkole Publiczne nr 4
- Zbigniew Gazda PP 8
- Anna Balcerak PP 9
- Dorota Napora PP 12
- Marcin Rębiałkowski PP13
- Ewelina Murawko PP 14
- Mariola Świątkowska PP 16
- Maciej Opłatkowski PP17
- Krystyna Obrzeżgiewicz PP 19
- Joanna Anacka PP 22
- Henryka Obrzeżgiewicz PP 25
- Renata Libert PP 26
- Bożena Mazurek PP 29
- Katarzyna Seweryniak PP 30
- Anna Łopuchin PP 32
- Ewelina Woźniak PP 35
- Małgorzata Szauksztun-Żwinis PP 36
- Anna Michalska SP 2
- Bartłomiej Ziemba SP 3
- Wojciech Smoliński SP 5
- Iwona Szerszeń SP 7
- Monika Rewasiewicz SP 7
- Paweł Dębowski SP 12
- Danuta Pałucka SP 14
- Krystyna Stępowska SP 18
- Elżbieta Seklecka SP 22
- Ewa Winiecka SP 23
- Katarzyna Chejmanowska Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
- Jolanta Urbańska Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
- Ewelina Piasecka ZSz nr 3
- Elżbieta Markowska ZSz nr 8
- Kinga Pasternak ZSz nr 11
- Anna Parczewska ZSM
- Beata Grzegorzewska I LO
- Agnieszka Jakubczyk II LO
- Monika Żaklina Piątkowska III LO
- Małgorzata Pawłowska ZSz nr 4
- Paweł Górecki ZSB
- Sylwia Więckowska ZSB
- Barbara Jankowska ZSCh
- Elżbieta Pawłowska ZSEk
- Beata Sadowska ZSEl
- Anna Olkiewicz ZSS
- Beata Drużyńska ZST
- Arkadiusz Lewandowski MOW
- Ilona Jakóbczak CKZiU
- Małgorzata Ochtera ZP nr 1
- Agnieszka Przybyłowska PPP
- Paweł Nowacki Centrum Usług Wspólnych Placówek Oświatowych
Statuetki „Ambasadora Szkolnictwa Zawodowego” trafiły do 3 pracodawców - właścicieli firm współpracujących ze szkołami zawodowymi.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?