Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dzieci i młodzież szkolna z miasta i gminy Końskie w czasie ferii mogą korzystać z pływalni miejskiej za darmo. To już kilkuletnia tradycja.

Jak poinformował pełniący obowiązki dyrektora Pływalni Miejskiej Andrzej Mijas, obiekt czeka na młodzież, która do uzyskania darmowego wejścia musi okazać się legitymacją szkolną. Od pierwszego do ostatniego dnia ferii za korzystanie z uroków basenu nie trzeba płacić.

- Aby jednak nie zakłócić pracy pływalni i dostępności do niej osób dorosłych, wprowadziliśmy darmowego godziny dla koneckich uczniów – dodaje dyrektor Mijas. – I tak młodzież szkolna zamieszkała na terenie miasta Końskie może nas bezpłatnie odwiedzać w godzinach 10 – 14. Uczniowie z pozostałych miejscowości gminy Końskie – w godzinach 16 – 18. Należy pamiętać o przyniesieniu nie tylko odpowiedniej odzieży, ręcznika, czepka i obuwia, ale i legitymacji szkolnej.

Dyrektor zdradza, że także po feriach młodzież szkolna z terenu miasta i gminy Końskie będzie miała ulgi w wejściu na pływalnię.

– Uczestniczyłem w spotkaniu z Radą Młodzieży działającej przy Radzie Miasta – informuje Andrzej Mijas. – Rada Młodzieży podjęła uchwałę dającą możliwość darmowego wstępu dla uczniów w każdą sobotę w godzinach 12 – 14. Serdecznie zapraszamy.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!