Wybierz region

Wybierz miasto

  Zofia Daniel 2. Lipiogórskie Spotkania z Poezją

  Dwór Lipia Góra
  Lipia Góra, ul. Lipia Góra/19, +48 60 370 05 97

  17:00 - 19:00 Niedziela, 18 marca

  • Wstęp wolny

  Biblioteka Morzeszczyn oraz Dwor Lipia Gora zapraszają na 2. Lipiogorskie Spotkania z Poezją. Tegorocznym gościem będzie tczewska poetka, Zofia Daniel.

  Zofia Daniel - tczewianka od wielu lat, choć po rodzicach Kurpianka i Kujawianka. Absolwentka Technikum Kolejowego w Tczewie. Z zamiłowania obserwator natury. Miłośniczka spacerow, także tych długich szczegolnie, gdy w dobrym towarzystwie i z miłą rozmową, lub samotnie, tylko z marzeniami. Zadebiutowała w 2007 r. na łamach miesięcznika "Echo Tczewa". Poźniej jej wiersze publikowane były m.in. w "Kociewskim Magazynie Regionalnym", "Angorze" czy "Kurierze Tczewskim". Pierwszy tomik poezji "Między szeptem a ciszą" ukazał się 2016 r. Rok poźniej ukazał się kolejny - "Na krawędzi nieba".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST