Wybierz region

Wybierz miasto

  Zapraszamy na XVIII Kuźnice Koneckie

  Park Miejski im. Tarnowskich
  Końskie, ul. Mieszka I/

  12:45 Niedziela, 16 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Tegoroczne „Kuźnice Koneckie” będą nietypowe bo przypadają dokładnie w 230 rocznicę wizyty krola Stanisława Augusta Poniatowskiego na Konecczyźnie . Pierwszy dzień imprezy związany jest z tym wydarzeniem. Tegoroczna rekonstrukcja będzie poświęcona temu faktowi i odbędzie się aż w czterech gminach naszego powiatu.

  W niedzielę 16 lipca Kuźnice przeniosą się do Parku Miejskiego w Końskich. Na ten dzień zaplanowano mnostwo artystycznych wrażeń. Gwiazdą wieczoru ma być Natalia Szroeder, wokalistka młodego pokolenia, ktora tworzyła między innymi wspolnie z Liberem. Jej największe hity to single „Nie pytaj jak” i „Lustra”. Ponadto w programie : prezentacja gmin powiatu koneckiego, oraz powiatow „Ziemi Odrowążow”; XIII otwarte mistrzostwa powiatu koneckiego w rzucie podkową; „odlotowa kapsuła 5D”(mobilne kino wielowymiarowe);liczne atrakcje dla dzieci.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST