Wybierz region

Wybierz miasto

  Zapraszamy do Krainy Cyklopów: Europejskie Dni Dziedzictwa w starej gwoździarni w Maleńcu

  Muzeum Techniki Zabytkowy Zakład Walcowni i Gwoździarni w Maleńcu
  Maleniec, ul. Maleniec/54, +48 41 373 11 42

  13:00 - 18:00 Niedziela, 17 września

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy do Krainy Cyklopow: Europejskie Dni Dziedzictwa w starej gwoździarni w Maleńcu

  Stowarzyszenie "W Dolinie Czarnej", Muzeum Ludowe w Adamowie oraz Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu, zapraszają do udziału w cyklu bezpłatnych imprez promujących przemysłowe tradycje regionu świętokrzyskiego pn. "Podroż do Krainy Cyklopow".

  Program:

  13.00-18.00
  Piknik Rodzinny: warsztaty rękodzieła artystycznego, face painting dla najmłodszych, zawody w wędkowaniu dla dzieci, nauka i turniej gry w petanque, wbijanie gwoździ, pamiątkowe bicie monet, pokazy filmowe, tor przeszkod dla dzieci, zawody w układaniu Mega Jenga, pokazy dawnych prac domowych i rolnych, seanse filmow sferycznych w Mobilnym Planetarium, fryszowanie i pieczenie kiełbasek.

  15.00-18.00
  Podroż do Krainy Cyklopow: prezentacja interaktywnej mapy zabytkow powiatu koneckiego, wystawa historyczna "Kraina Cyklopow: kuźnice i wielkie piece", rozgrywki w strategię gospodarczą pn. "Krainca Cyklopow",a także koncert zespołu RETMIX. Zwiedzanie Zabytkowego Zakładu Hutniczego w Maleńcu wraz z pokazami dawnych urządzeń produkcyjnych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST