Wybierz region

Wybierz miasto

  XVI Zimowy Półmaraton Pieszy na 25km

  PTTK Końskie
  Końskie, ul. Partyzantów/1, +48 41 372 31 70

  09:00 Sobota, 7 lutego

  • 22zł

  Zapraszamy na kolejny marsz z koneckim Oddziałem PTTK. Tym razem wybierzemy się na trasę o długości 25 km znanymi oraz nieznanymi drogami i ścieżkami konecczyzny. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem imprezy. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 lutego br.

  Cel imprezy:

  - popularyzacja turystyki pieszej jako najprostszej formy aktywnego wypoczynku

  - poznanie walorow krajoznawczych Ziemi Koneckiej

  - sprawdzenie się w długodystansowej wędrowce w warunkach zimowych

  uczczenie 80-lecia Oddziału PTK-PTTK w Końskich.

  Przebieg imprezy:

  Start: Zbiorka w sobotę 7 lutego 2015 r., godz. 9.00 przy Biurze PTTK w Końskich, ul. Partyzantow 1. Po weryfikacji, podczas ktorej każdy otrzyma mapkę z przebiegiem trasy i jej opisem, uczestnicy zostaną przewiezieni na miejsce startu do Sielpi. Start ok. godz. 10.00 z ul. Spacerowej. Dla dojeżdżających od strony Kielc możliwość weryfikacji w Sielpi z miejsca startu od godz. 9.30.

  Trasa: Sielpia – Miedzierza – Piekło – Niebo – Końskie, ok. 25 km, pokonywana jest indywidualnie przez uczestnikow, przebiega szlakami turystycznymi oraz trasą oznakowaną przez organizatorow.

  Meta: Końskie, Klub Osiedlowy „Kaesemek”, ul. Wojska Polskiego 3, czynna od godz.14:30. Zakończenie imprezy planowane jest ok. godz. 16:00.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach