Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawy Anny Wolskiej i Jerzego Piątka w Galerii Sztuki Biłasówka

  Galeria Sztuki Tadeusza Czarneckiego "Biłasówka"
  Radoszyce, ul. Sportowa/2, +48 66 093 44 24

  Od 16.09.2017 do 15.10.2017

  • Brak informacji o cenie

  Autorzy o wystawie.

  „Nie-pamięć”
  Od strony fotograficznej w sposob szczegolny interesuje mnie wpływ czasu na materię oraz zmiana ludzkiego postrzegania danego miejsca wraz z zacieraniem się jego pierwotnego znaczenia. Jednocześnie stawiam sobie pytanie, na ile przedmiot, czy miejsce może być nośnikiem pamięci?
  Podsumowując, ten szereg problemow, ktore probuję uchwycić przy pomocy fotografii, można zamknąć w jednym określeniu - „doświadczanie przeszłości”. Anna Wolska

  „W kolorze blue”
  Moj zestaw został zbudowany tak, aby trochę więcej było w obrazach elementow plastycznych, wzmocnionych tytułem „W kolorze blue”. Oczywiście nie zrezygnowałem z powiedzenia czegoś więcej.
  Prezentując wybrane kadry z Bardejowa na Słowacji, zestawiłem z kilkoma pracami zarejestrowanymi w Radoszycach w ubiegłym miesiącu. Sądzę, że nie rezygnując ze smaczkow plastycznych, warto pokazać, że nie tylko ochrona ważnych, wielkich obiektow, głownie związanych z kultem religijnym lub politycznym ma sens. Nie tylko myśląc o turystyce! Jerzy Piątek

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST