Wybierz region

Wybierz miasto

  Wernisaż wystawy "Wspomnienia..." - prace Tamary Maj

  Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Końskie
  Końskie, ul. Partyzantów/1, +48 41 372 25 05

  17:00 Piątek, 23 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Końskie zaprasza w piątek 23 stycznia 2015 roku o godzinie 17.00 na wernisaż wystawy prac Tamary Maj pt: „WSPOMNIENIA…” (tkanina, collage).

  Artystka znana jest koneckiej publiczności z uczestnictwa w wystawach indywidualnych i zbiorowych w naszym mieście. Będzie to jednak jej indywidualny debiut w galerii koneckiej Biblioteki i wystawa prac nie pokazywanych wcześniej w Końskich.

  Tamara Maj jest absolwentką kieleckiego Plastyka, na stałe mieszka w Busku-Zdroju, gdzie pracuje w Galerii BWA „Zielona”. Zajmuje się malarstwem, tkaniną i wikliną artystyczną.

  Należy do Związku Polskich Artystow Plastykow, Polskiego Stowarzyszenia Edukacji Plastycznej oraz do Ogolnopolskiego Stowarzyszenia Tworczego „Wiklina”. Brała udział w ponad 180 wystawach konkursowych, zbiorowych i poplenerowych w kraju i za granicą (m.in. we Włoszech, w Norwegii, na Krymie) oraz w licznych aukcjach charytatywnych.

  W galerii koneckiej Biblioteki Publicznej zaprezentuje około 60 prac, na ktore składają się tkaniny, collage i prace z wikliny.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ