Wybierz region

Wybierz miasto

  Walentynki z Grażyną Łobaszewską i Ajagore w Końskich

  Miejsko-Gminny Dom Kultury
  Końskie, ul. Mieszka I/4, +48 41 372 24 78

  18:00 Środa, 14 lutego

  • 30zł

  Walentynkowy wieczor z Grażyną Łobaszewską!

  To wielka radość dla miłośnikow muzyki z najwyższej połki. Na zaproszenie dyrektora Miejsko - Gminnego Domu Kultury w Końskich Piotra Salaty, przyjedzie do nas wielka gwiazda muzyki popularnej i jazzowej Grażyna Łobaszewska. Towarzyszyć jej będą muzycy z zespołu “Ajagore”, z ktorymi artystka wspołpracuje od wielu lat.
  - Koncert organizujemy jako prezent dla mieszkańcow Końskich i okolicy z okazji Walentynek 14 lutego o godzinie 18 - informuje dyrektor Piotr Salata. - Chcemy go zatytułować “Brzydka ona, brzydki on” od tytułu pięknej piosenki o miłości z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej. Piosenkę tę na pewno na koncercie usłyszymy.
  Oprocz słow z tytułowej piosenki, ktora stanowi hymn dla ludzi z dystansem, szczerze zakochanych, Grażynę Łobaszewską usłyszymy w programie, na ktory złożą się utwory z jej najnowszej, nagranej w 2017 płyty „Sklejam się”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST