Wybierz region

Wybierz miasto

  Trenuj i Pomagaj IV

  BRAWLER Fight Club Końskie
  Końskie, ul. Józefa Piłsudskiego/28

  15:00 - 16:00 Sobota, 22 kwietnia

  • od 10zł

  Przeprowadzamy sesję 12 treningow. Jeden trening w każdym miesiącu. Zajęcia nie są związane ze sportami walki. Są to treningi całego ciała, nastawione na modelowanie sylwetki, spalanie tłuszczu, a także poprawiające kondycję i koordynację ruchową, wzmacniające siłę mięśni i uelastyczniające ciało. Nie ma karnetow, ani opłat za zajęcia. Koszt jednego treningu to 10zł (+). Skąd ten (+)? Otoż kto będzie chciał zapłaci 10zł, kto będzie chciał dać więcej 20, 30, 500 czy 100, to już Jego dobra wola. Wszystkie zebrane w ten sposob pieniążki przeznaczymy na pomoc osobom potrzebującym z naszego powiatu. Nawet jeśli uzbiera się mała kwota, to zawsze będzie jakiś minimalny zastrzyk, ktory na pewno się nie zmarnuje. Zapraszamy wszystkich na treningi, lub jako gości (obserwatorow), zapraszamy każdego, kto chce dorzucić się chociaż w małej kwocie do akcji. Złotowka, do złotowki i na pewno uda się uzbierać sporą kwotę.
  Nasz czwarty trening odbędzie się 22 kwietnia 2017r (sobota) o godz. 15:00 w Brawler Fight Club Końskie, ul. Piłsudskiego 28. Wejście podworkiem od ulicy Warszawskiej.
  Całość kwoty, zebranej podczas treningu przeznaczymy na pomoc Pauliny Gonsak z Modliszewic, ktora zmaga się z nowotworem złośliwym (mięsak).
  Zapraszamy już dzisiaj!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach