Wybierz region

Wybierz miasto

  The Duffs w Kredensie

  Kredens
  Końskie, ul. Józefa Piłsudskiego/26

  19:00 Piątek, 22 kwietnia

  • 10zł

  Zespoł The Duffs to młode, krakowskie trio, ktore tworzy muzykę w klimacie rocka, alternatywy, new proga, z przebijającym się w wokalu grungem.

  Grupa rozpoczęła swoją działalność z początkiem 2013 roku. Duffsi to zwycięzcy wydarzenia pod nazwą Projekt Odkrywka, organizowanego przez Dworek Białoprądnicki w Krakowie w celu promowania nowych i zdolnych zespołow. Konsekwencją wygranej było nagranie (2014 r.) własnego demo w Studio Nagrań Dworek Białoprądnicki. Do sukcesow grupy należy także występ podczas finałowego koncertu WOŚP w Cieszynie, support legendy polskiego punk rocka - zespołu Pidżama Porno w Krynicy Zdroj, koncert z grupą Lao Che, jak i występ podczas Juwenaliow Krakowskich 2015 obok takich zespołow jak COMA, Organek, Bednarek, czy Enej. Muzyczne trio można było rownież zobaczyć i usłyszeć w licznych miastach Polski m.in w Warszawie (Klub Harenda), Krakowie (Klub Gwarek, Zaścianek, Alchemia, Piękny Pies, The Stage), Cieszynie, czy Wrocławiu. Aktualnie Duffsi wydali swoją debiutancką płytę, ktora jest efektem dotychczasowej pracy zespołu, a także zakończonej sukcesem akcji na portalu wspieram.to. Grupa szykuje się na trasę koncertową promującą wydanie krążka. Płyta objęta patronatem Krakowskiej Sceny Muzycznej, Portal Muzykoholicy oraz Fabryka Zespołow. W 2016 roku do składu dołączył perkusista Mateusz Kowalczyk.

  Szef redakcji muzycznej Radia Krakow, Piotr Metz w finale konkursu Megafon, o zespole powiedział: "Do następnej tury przechodzą The Duffs - za pielęgnowanie gitarowego rocka i znalezienie w Krakowie odrobiny wolnego miasta Seattle"

  Skład zespołu:

  Marek Mrozowski - wokal, gitara

  Jakub Niewęgłowski - gitara basowa

  Mateusz Kowalczyk - perkusja
  Zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach