Wybierz region

Wybierz miasto

  Stretching - Rozciągnij Się Zdrowo Warsztat Z Martą Stolarczyk

  Klub Balans
  Końskie, ul. Partyzantów/13

  12:30 - 14:00 Sobota, 20 stycznia

  • od 25zł

  Dużo ćwiczysz, biegasz, pracujesz z obciążeniem? A może masz siedzącą pracę chciałbyś/abyś zadbać o zdrowie ale brak kondycji zniechęca cię do podjęcia aktywności?
  Ten warsztat jest dla każdego z was!
  Stretching - zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu mięśni celem ich rozciągnięcia i uelastycznienia, a także poprawieniu ukrwienia układu motorycznego i spowodowanie jego rozruszania.
  Zapraszamy zarowno tych ktorym po treningu brakuje czasu i pomysłu na ten jakże ważny element. Dowiedz się ktore ćwiczenia pomogą ci rozciąnąć poszczegolne mięśnie, naucz się prawidłowego ich wykonywania.
  Zapraszamy tez siedzących zbyt długo, rozciągnij i uelastycznij mięśnie, podaruj im spokojną i efektywną pracę, naucz się jak poświęcając sobie kilka monug dziennie poprawić jakość swojego życia.
  Warsztat poprowadzi Marta Stolarczyk trener zdrowego kręgosłupa, Pilates i Stretching. Instruktor z 15 letnim stażem, były szkoleniowiec w IFAA. Marta ukończyła szkołę Terapii Ruchem Agaty Biernat. Stwarzyła Program Profilaktyczny Osteoporoza - Stop!
  Koszt warsztatu 25zł/osoba (razem z warsztatem osteoporoza stop 35zł) iloś miejsc ograniczona. Zapisy w klubie i pod nr tel 721419113

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach