Wybierz region

Wybierz miasto

  Renata Przemyk AKUSTIK TRIO

  Restauracja Leliwa / Świątynia Grecka
  Końskie, ul. Zamkowa/17

  19:00 Poniedziałek, 6 marca

  To kameralny projekt, w ktorego skład wchodzą oprocz wokalistki (czasem sięgającej po gitarę akustyczną, głownie jednak po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści. Zobaczyć i usłyszeć możemy Piotra Wojtanowskiego grającego na basie i gitarze akustycznej, na głownej gitarze akustycznej - Grzegorza Palkę. Artyści sięgają po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane oraz po piosenki z najnowszej płyty "RZEŹBA DNIA".Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie. Dają się słyszeć subtelności, ktore wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor głowny. Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz, co za tym idzie, przekaz wszystkich piosenek, ktore nabierają przez to zupełnie nowej wartości dla odbiorcy. Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają, że odbior tego projektu jest
  wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, rownie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST