Wybierz region

Wybierz miasto

  Orszak Trzech Króli w Stąporkowie

  Amfiteatr
  Stąporków, ul. Staszica/

  13:30 Piątek, 6 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Orszak Trzech Kroli już w piątek - zapraszamy

  Będzie stajenka ze zwierzętami, barwny korowod oraz wspolne kolędowanie.
  Trasa przemarszu orszaku będzie prowadzić od kościoła parafialnego pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (gdzie uroczystości rozpoczną się o godz. 11.30 – jasełkami, a następnie Mszą Świętą o godzinie 12.00), aż do amfiteatru, gdzie odbędzie się część finałowa od godziny 13. 30.
  Przy symbolicznej stajence w Amfiteatrze nastąpi powitanie orszaku oraz zostaną złożone pokłony dzieciątku oraz dary. Na scenie odbędą się prezentacje artystyczne, koncerty, rozstrzygnięcie konkursu na Gwiazdę Betlejemską na szczeblu gminnym. Organizatorzy przewidzieli gorący poczęstunek. Będą rozpalone rownież ogniska, przy ktorych będzie można upiec sobie kiełbaski. Swoj udział zapowiedzieli rownież hodowcy zwierząt. Będzie można zobaczyć kozki, ptaki ozdobne, gołębie czy konie. Dla mieszkańcow zostaną zorganizowane konkursy i zabawy z nagrodami. Zachęcamy do udziału i wspolnego kolędowania.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach