Wybierz region

Wybierz miasto

  OLD SPICE GIRLS - Babski Kabaret

  Śmiech przedłuża życie ,zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt ! Porcję szczerego śmiechu zapewni państwu spektakl kabaretowy "OLD SPICE GIRLS" czyli babski kabaret. W jego skład wchodzą trzy artystki o dużym i zrożnicowanym dorobku scenicznym: Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska, Barbara Wrzesińska. Łączy je poczucie humoru, wyczucie nonsesu
  sytuacyjnego. żartobliwy stosunek do płci przeciwnej. „Dokładają" więc panom w zabawny sposob wykorzystując teksty znakomitych tworcow Tuwima, Hemara, Brechta, Czubaszek czy Korpolewskiego. Połtoragodzinny spektakl nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu gdzie skecz ,monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką ,częściej dowcipną, i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach