Wybierz region

Wybierz miasto

  Moje - nie moje

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Stąporkowie
  Stąporków, ul. Piłsudskiego/103, +48 41 374 10 86

  17:00 Niedziela, 17 kwietnia

  • Wstęp wolny

  Moje - nie moje" to tytuł spektaklu według książki Lilianny Bardijewskiej, ktory prezentowany będzie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie.

  W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Staporkowie zostanie wystawiona premiera bajki L. Bardijewskiej "Moje - nie moje" w wykonaniu zespołu teatralnego "Maskarada" pod opieką instruktor Anny Słoki oraz z muzyką Macieja Łasińskiego. Zapraszamy na spektakl familijny, nie tylko dla dzieci,

  "Moje - nie moje" to bajka dla dzieci od lat 4 o tym, że pozory mylą, a prawdziwe piękno i dobro kryją się niekiedy pod bardzo niepozorną postacią. Oto na leśnej polanie pojawia się tajemnicze jajko. Jest piękne, kolorowe i budzi zachwyt wszystkich mieszkańcow lasu. Każdy chce być... jego rodzicem - i ptak, i żołw, i mrowka, i krokodyl. Rozpoczyna się wielka leśna awantura o ustalenie ojcostwa. Skłoconych mieszkańcow lasu godzi mądry kangur.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach