Wybierz region

Wybierz miasto

  Konwój

  Plener
  Sielpia Wielka, ul. /

  Niedziela, 5 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Konwoj

  Zespoł country powstały w 1987 r. w Krakowie. Już ponad 20 lat koncertuje z muzyką country na terenie całej Polski i poza jej granicami. Długo, bo około 12 lat, trzon grupy stanowią: Tomek Majrzchak, Ewa Nazim, Darek Czarny. To dzięki nim ukształtował się obecny profil muzyczny zespołu.
  Z zespołem wspołpracuje kilkunastu muzykow, m.in.: K. Gabłoński (voc., git.solo.), B. Kołodziej (git.solo), M. Morawiec (git.bas.), R. Klepacz (git.bas.), A. Mrowiec (perkusja), W. Wojcicki (klawisz), A. Staszczak (git.bas.), J. Łakomska (voc., violin). Były to początki wizyt zespołu Konwoj niemal na wszystkich ważniejszych Piknikach Country: w Mrągowie, Lesku, Siemianowicach śląskich, Bydgoszczy, Stargardzie Szczecińskim, Warszawie, Kielcach.
  2008 r. - to nowe oblicze zespołu Konwoj: gra country prawie we wszystkich jego odmianach: standardy, cajun, western-swing, country-blues, pop, rock, nie zapominając o własnych, polskojęzycznych kompozycjach z tekstami Krisa Cedro. Często koncerty wzbogacane są występami grup tanecznych w stylu country.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST