Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert zespołu Hash Cookie

  Kawiarnia "Na Warszawskiej"
  Końskie, ul. Warszawska/10

  20:00 Sobota, 20 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Tegoroczny, bezśnieżny styczeń nie zachęca do wychodzenia z domu, a widok za oknem powoduje, że jedyne co masz ochotę robić, to leżeć w łożku z kubkiem gorącej herbaty? Mamy na to doskonałą receptę. Nie daj się zimie i koniecznie wpadnij na koncert Hash Cookie do Kawiarnii na Warszawskiej!
  Nie od dziś wiadomo, że w grupie drzemie moc i siła, zatem zabierajcie ze sobą znajomych, przyjacioł, rodzinę i stworzmy razem magiczną atmosferę. Im więcej nas będzie, tym lepiej.Obiecujemy, że ocieplimy Wasze ciała i dusze dobrą muzyką. Na miejscu znajdziecie: gorące i zimne napoje, nieograniczone pokłady dobrej energii, oraz słodkie i słone przekąski. Człowieku! Nie pij herbaty w samotności, przyjdź na koncert i baw się dobrze!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST