Drużyna Neptuna Końskie pokonana przez krakowski Progres

KAR
Sławomir Stachura
Wysoką porażkę zaliczyła drużyna Neptuna Końskie. Przegrali na wyjeździe z Progresem Kraków aż 1:8.

Progres Kraków - Neptun Końskie 8:1 (4:0)
Bramki: Tomasz Kurek 8, 12, Szymon Gwiazda 32, 89, Bartosz Szcząber 43 z karnego, Łukasz Sikora 49, 74, Mateusz Stec 75 - Karol Kuza 64.
Neptun: Antczak - Smolec (81. Gonerka), Kowalczyk, Wiaderny, Kos (75. Wójtowicz) - Owczarek, Banasik, Madej, Sztandera - Młodziński (46. Dajer), Kuza.

- Szukaliśmy szansy dla siebie na grę z kontrataków. Szczególnie pierwsza połowa wyglądała słabo w naszym wykonaniu. Po przerwie staraliśmy się grać tak, aby stracić, jak najmniejszą ilość bramek. Gospodarze lepiej operowali piłką stąd taki wysoki wynik - powiedział Arkadiusz Jarząb, trener Neptuna.

Kolejne spotkanie konecka drużyna rozegra w sobotę, 6 maja, o godzinie 15, na własnym boisku z Resovią Rzeszów.

W innych 25. kolejki meczach: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 4:2, WUKS SMS Łódź - TOP 54 Biała Podlaska 7:0, Motor Lublin - Znicz Pruszków 1:2, GKS Bełchatów - Stal Mielec 2:1, Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:0, Cracovia Kraków - MKS Polonia Warszawa 2:2, Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź 0:2.