Bolesna porażka Neptuna z Resovią

(KAR)
Drużyna Neptuna Końskie doznała druzgocącej porażki w sobotnim meczu 26. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Na własnym boisku przegrali z Resovią Rzeszów 0:5.

Neptun Końskie - Resovia Rzeszów 0:5 (0:5)
Bramki: Piotr Gogola 9, Kamil Antonik 11, Szymon Feret 26, Jan Pelc 41, Dominik Pikiel 45.
Neptun: Kurp - Kos, Staromłyński, Banasik, Nowakowski (84. Bomba) - Owczarek, Wiaderny (81. Gonerka), Madej, Kuza - Smolec (38. Młodziński), Zając.
- Zagraliśmy słabo w pierwszej połowie. Zrobiliśmy dużo błędów w obronie, po których straciliśmy bramki. W drugiej połowie zaprezentowaliśmy się lepiej. Niestety wynik z pierwszej połowy zadecydował o końcowym wyniku - powiedział Arkadiusz Jarząb, trener Neptuna.

W innych meczach 26. kolejki: ŁKS Łódź - Motor Lublin 0:1, MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0:0, Wisła Kraków - GKS Bełchatów 2:0, Stal Mielec - UKS SMS Łódź 2:2, TOP 54 Biała Podlaska - Jagiellonia Białystok 1:4, Znicz Pruszków - Cracovia Kraków 0:0.

1-2 miejsce - awans do półfinału mistrzostw Polski, 13-16 - spadek

W następnej kolejce, 14.05: Motor - Neptun (godz. 12). Zaległy mecz 23. kolejki, 10.05: Neptun - ŁKS (godz. 17).