Na studniówce każda maturzystka chce wyglądać zjawiskowo. Jaką sukienkę wybrać? Długą, krótką, w jakim kolorze? A dodatki? Popytaliśmy ekspertów i wiemy, co jest modne w tym sezonie. Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś się na zakup to koniecznie obejrzyj nasze propozycje i przeczytaj porady.


Studniówka

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Olka

ja bardzo lubię takie stylizacje http://bafavenue.pl/koronkowo/ kolor czarny i koronka to znakomite połączenie

Hela

Absolwentko, ja byłam na 8 studniówkach i mogę śmiało powiedzieć, że podane przeze mnie propozycje nie są nadzwyczaj śmiałe. Oczywiście w moim odczuciu sukienka ze skóry nie jest najstosowniejszą, ale jest ciekawa i prosta w kategorii "odważnych".

Ola (gość)

Dokładnie. Większość dziewczyn na studniowkach wygląda jak wyjęte z burdelu........ te i tak sa skromne jak na to co sie widzi

Absolwentka (gość)

Chyba upadliście na głowę,,, Takie krótkie sukienki do połowy uda do tak poważnego tańca jakim jest Polonez i Walc?!? Skórzana sukienka? Jeżeli któraś chciała pokazać nogi to nakładała długą z b. dużym rozcięciem z jednej strony,,,Jeżeli krótka to była do kolan i nie żadna "podfruwajka", Suknie sylwestrowo-weselne doskonale pasują też na studniówkę jeżeli mogę doradzić.