Gole Polaków na Euro 2016. Zobacz wszystkie bramki biało-czerwonych [ZDJĘCIA, WIDEO]

baw
Polska - Irlandia Euro 2016
Polska - Irlandia Euro 2016 Bartek Syta
30 czerwca 2016 o godz. 21 Polacy zmierzą się z Portugalią. Stawką meczu jest awans do ćwierćfinału Euro 2016. Do tej pory biało-czerwoni we Francji strzelili 7 bramek (2 z gry i 5 w rzutach karnych). Czekając na wieczorny mecz zobaczcie wszystkie gole Polaków na Euro 2016.

Pierwszy mecz Polaków na Euro 2016 zakończył się zwycięstwem 1-0 nad Irlandią Północną. W 51. minucie bramkę strzelił Arkadiusz Milik.

W drugim meczu Polska bezbramkowo zremisowała z reprezentacją Niemiec.

O naszym awansie zdecydowała wygrana w trzecim meczu z Ukrainą. Po golu Kuby Błaszczykowskiego (54. minuta) Polska wywalczyła awans do 1/8 finałów Euro 2016.

W 1/8 biało-czerwoni zmierzyli się ze Szwajcarami. Większej dramaturgii nie sposób było wymyślić. Polacy prowadzili od 39 minuty po golu Kuby Błaszczykowskiego, ale w końcówce stracili gola, który może się okazać najładniejszym w całym turnieju.

Dogrywka przypominała już obronę Częstochowy, ale o wyniku zadecydowały ostatecznie pierwsze w historii polskiej reprezentacji rzuty karne. Do piłki podchodzili kolejno: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Kamil Glik, Jakub Błaszczykowski i Grzegorz Krychowiak. Wszyscy byli bezbłędni.

Czekamy na kolejne gole Polaków na Euro 2016!!!